Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Išvyka į Vilniaus saugaus eismo centrą

Pirmosiomis rugsėjo savaitėmis mūsų gimnazijos mokiniai lankėsi edukaciniuose užsiėmimuose Vilniaus saugaus miesto centre. Edukacijų metu mokiniai prisiminė svarbiausias saugaus eismo taisykles, susipažino su pirmosios pagalbos teikimo principais, mokėsi įvykus nelaimingam atsitikimui nesutrikti, neišsigąsti, įvertinti riziką, apsaugoti save, aplinkinius, suteikti pagalbą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija