Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Pažintis su tauriaisiais elniais

Rugsėjo 4 dieną Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos 2 ir 3 klasių mokiniai leidosi į nepamirštamą kelionę, kurios metu susipažino su elniais. Mokiniai juos maitino iš rankų, sužinojo apie elnių gyvenimo ypatumus. Ar jūs žinojote, kad elniams nereikalingi ragai, kad apsigintų nuo plėšrūnų, o vasarą vienas elnias dirba auklėtoju vaikų darželyje? Šiuos ir daugybę kitų įdomių faktų apie tauriuosius elnius mokiniai sužinojo edukacinio užsiėmimo Elnių SPA metu.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija