Atradimų ir bendrystės dienos

Rugsėjo 4-5 d. Pranciškaus Skorinos gimnazija organizavo netradicinio ugdymo dienas, skirtas pažintinei, kultūrinei ir pilietinei veiklai. Šį kartą organizuotos atradimų ir bendrystės dienos buvo skirtos Vilniaus miesto 700 metų jubiliejui paminėti. Mokinių laukė gausybė įdomių užsiėmimų, įspūdingi Vilniaus miesto kraštovaizdžiai ir daug įsimintinų akimirkų.

Mokiniai kartu su savo mokytojais keliavo po Vilnių, aplankė senamiestį ir netoli Gedimino pilies įsikūrusį Bernardinų sodą, Pilaitės malūną, dalyvavo orientacinėje ekskursijoje „Vilniaus sekliai“, aplankė baltarusiams svarbias vietas Vilniuje, apžiūrėjo Vilniaus Bazilijonų vienuolyno ansamblį, dalyvavo įvairiuose edukaciniuose užsiėmimuose Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, Žaislų muziejuje.

Šių dienų veikla tikrai buvo prasminga, įdomi ir leido mokiniams bei mokytojams iš naujo atrasti ir pažinti savo gimtąjį miestą. Dėkojame visiems dalyvavusiems!