Sporto ir sveikatingumo šventė „Sportuok su šeima!“

Gegužės 19 d. gimnazijos bendruomenė susirinko į tradicinę sporto ir sveikatingumo šventę „Sportuok su šeima!“. Visus susirinkusius į šventę pasveikino gimnazijos direktorė ir palinkėjo garbingai kovoti, kilniai elgtis, patirti gerų emocijų bei parodyti puikius rezultatus. Renginio organizatoriai pakvietė visus šventės dalyvius nuotaikingai mankštai. Po mankštos dalyviai rinkosi į erdves, kuriose laukė aktyvios fizinės veiklos: sumo, balionų kvadratas, musytės gaudymas, virvės traukimas, krepšinis, kvadratas ir kt. Nuobodžiaujančių nebuvo. Šventės dalyviai linksmai ir aktyviai leido laiką sporto salėje ir lauke, žaisdami žaidimų aikštelėse. Džiaugiamės ir didžiuojamės turėdami gimnazijos bendruomenės šventę, kuri kasmet suburia visus, kurie neabejingi sveikos gyvensenos idėjai bei siekia gyventi aktyviai ir sveikai. Šio renginio tradiciją tęsime ir po metų vėl susitiksime gimnazijos bendruomenės sporto ir sveikatingumo šventėje „Sportuok su šeima!“. Ačiū organizatoriams ir dalyviams už tai, kad šventė buvo kupina gerų emocijų, džiaugsmo akimirkų ir šypsenų.