Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinė-pažintinė kelionė į Italiją

2023 m. balandžio 10-15 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos mokytojos Lina G. ir Jelena Z. organizavo gimnazijos bendruomenei įsimintiną edukacinę-pažintinę kelionę į Gardalendą – vieną iš didžiausių Europoje, Italijoje esantį pramogų ir atrakcionų parką. Kelionės metu Lenkijoje gimnazijos atstovai aplankė didžiausią Europoje vandens pramogų parką po stogu „Suntago“, Čekijoje pamatė netoli Blansko miesto po žeme pasislėpusį nuostabų gamtos kūrinių pasaulį – Moravijos Karstą, plaukdami laiveliais požemine upe – nuostabius Punkevni urvų labirintus, grožėjosi stalaktitų urvais. Italijoje, Romeo ir Džiuljetos mieste Veronoje, vaikščiojo po istorinį miesto centrą: pamatė antikinę areną ir Džiuljetos namą su žymiuoju balkonėliu. Keliautojai Italijoje lankėsi pramogų parke ir įspūdingame Gardalendo akvariume. Svarovski kristalų muziejuje Austrijoje laukė keliolika optinės iliuzijos salių ir nuostabių instaliacijų iš Svarovski kristalų.

Kelionė tikrai pavyko. Namo visi sugrįžo puikios nuotaikos, pailsėję, kupini naujų įspūdžių ir emocijų.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija