Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Šypsenėlė 2023“

2023 m. birželio 9-22 dienomis Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje organizuojama dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Šypsenėlė 2023“ nuo 8.30 val. iki 16.30 val. (darbo dienomis). Stovyklos metu bus organizuojamos išvykos, edukaciniai užsiėmimai, komandiniai žaidimai, kūrybinės užduotys, veiklos gryname ore, kurių metu skatinama pažinti gamtą, tradicijas, kultūros vertybes, gilintis į mokslo subtilybes, pasisemti žinių.

Stovykloje planuojama užimti 40 vaikų, iš jų 18 vaikų, esančių jautresnėje socialinėje situacijoje, 1 mokinys iš Ukrainos. Stovyklą dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė. Savivaldybės remiama suma 3300 Eur. Lėšos bus panaudotos transporto išlaidoms, ekskursijoms, edukacijoms, stovyklos programai įgyvendinti kitoms paslaugoms.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija