Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Vilniaus mokyklų orientavimosi sporto varžybos

Balandžio 29 d. mūsų gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja Lina G. kartu su IV g klasės mokiniais – Daniilu O., Olivija V., Darja S. ir Sofija K. atstovavo Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijai Vilniaus mokyklų orientavimosi sporto varžybose. Varžybos vyko Vilniaus Justiniškių mikrorajone esančiame Lūžio parke. Galime pasidžiaugti pasiektais puikiais rezultatais – iš 9 varžybose dalyvavusių Vilniaus mokyklų Jaunių grupėje iškovota garbinga III vieta. Per 31 min. buvo įveikta 2,7 km trasa, rasta 20 kontrolinių punktų.

Sveikiname mokinius ir mokytoją!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija