„IKI Ėjimo varžybos 2023“

Balandžio 29 d. jau aštuntąjį kartą mūsų gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo viename iš didžiausių kasmetinių Lietuvos sveikatingumo renginių „IKI Ėjimo varžybos“. Šį kartą ėjimas vyko vingiuojančiais Žaliųjų ežerų pakrančių takeliais. Varžybose dalyvavo mūsų gimnazijos mokytojai, mokiniai, jų šeimų nariai ir netgi augintiniai! Dalyvaudami varžybose siekėme paskatinti mūsų bendruomenės fizinį aktyvumą bei įveikti 15000 žingsnių iššūkį. Nuostabus oras ir puiki nuotaika padėjo nueiti 10,5 km nuotolio trasą. Įveikę maršrutą dalyviai buvo apdovanoti ypatingais edukaciniais medaliais. Taip pat buvo galima apsilankyti gausiame IKI žingsnių turguje ir išmainyti nueitus žingsnius į šviežius vaisius ir daržoves.

Eiti tikrai buvo smagu, verta ir naudinga: grožėjomės nuostabia Žaliųjų ežerų panorama, bendravome, valgėme skanius ledus ir džiaugėmės savo pasiektais rezultatais.