Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Susitikimas su Lietuvos kariuomenės atstovu

Gegužės 5 d. gimnazijoje vyko III-IV gimnazijos klasių mokinių susitikimas su Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Vilniaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyresniuoju verbuotoju, štabo seržantu Igoriu Bartanovičiumi. Jis supažindino jaunuolius su šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą eiga, papasakojo apie karių kasdienybę, tarnybos būdus, sąlygas, pasidalijo ir savo asmenine patirtimi. Svečias kalbėjo apie pilietiškumą, tautiškumą, atsakomybę bei pareigingumą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija