Lietuvos tautinių mažumų ir bendrijų tautų mugė Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje

Balandžio 27 d. Izraelio valstybės Nepriklausomybės dienos 75-osioms metinėms paminėti Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje buvo organizuotas „Tautų mugės“ renginys, kuris sulaukė daug ypatingų svečių. Į mugę taip pat buvo pakviestas mūsų gimnazijos vokalinis ansamblis „Lenok“. Mokiniai šoko, dainavo, stebėjo kitų mokyklų meno pasirodymus, ragavo įvairių mugei paruoštų patiekalų. Džiaugiamės, kad buvome šios nuostabios šventės dalyviai. Nors ir esame skirtingų tautinių bendrijų atstovai, tačiau visi galėjome bendrauti ir dalintis savo kultūriniu išskirtinumu.