Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Netradicinė pamoka Karoliniškių bibliotekoje

Balandžio 26 d. II g ir IV g klasių mokiniai dalyvavo susitikime Karoliniškių bibliotekoje su rašytoju, kariu, vienu Jėgerių bataliono kūrėjų, laisvės kovų tyrinėtoju bei konstruktoriumi Ernestu Kuckailiu. Karys bei rašytojas pristatė savo naują knygą „Partizanai: kovoti, išgyventi, nugalėti“, kurioje aprašė partizanų veiklą, jų pasirinkimą bei rezistencinės kovos prasmę. Įdomiai pasakojo apie savo veiklą tyrinėjant XX a. karų istorines vietas Lietuvoje, apie iš šių tyrinėjimų gimstančias karines istorines apybraižas. Susitikimo metu mokiniai susipažino su partizanų ginklais, kario apranga, atkurta pagal legendinio partizano Juozo Lukšos – Daumanto dėvėtos aprangos modelį.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija