Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Atvirų durų diena Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje

Balandžio 21 d. Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla pakvietė mokinius į netradicinę atvirų durų dieną. Mūsų gimnazijos I g klasės mokiniai irgi apsilankė šiame mokymo centre, kur galėjo susipažinti su automobilių mechaniko, elektromechaniko, tolimųjų reisų vairuotojo, kėbulų dažytojo ar remontininko specialybėmis. Mokykla taip pat pasiūlė pasigėrėti siuvėjo ir sukirpėjo konstruktoriaus specialybių besimokančių mokinių sukurtomis ir pasiūtomis kolekcijomis. Renginio metu mokinių laukė įdomūs pranešimai, interaktyvios veiklos, dirbtuvės. Gimnazistai grįžo kupini gerų emocijų, sužinoję apie naujas mokymosi ir karjeros galimybes.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija