Vaikų vasaros poilsio stovykla „Šypsenėlė 2023“

Informuojame, kad Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija pateikė paraišką Vaikų vasaros poilsio programų atrankos ir finansavimo konkursui mokinių dieninės vasaros poilsio stovyklos finansavimui gauti. Konkurso organizatorė – Vilniaus miesto savivaldybė. Planuojama dieninė bendrojo profilio stovykla „Šypsenėlė 2023“ birželio 9-22 dienomis. Stovyklos metu bus organizuojamos išvykos, edukaciniai užsiėmimai, komandiniai žaidimai, kūrybinės užduotys, veiklos gryname ore, kurių metu skatinama gilintis į mokslo subtilybes, pažinti gamtą, tradicijas, kultūros vertybes. Plačiau apie stovyklos organizavimą ir veiklą informuosime, kai bus paskelbti konkurso rezultatai.