Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Fotografijų parodos „Baltarusiškas Daugpilio žvilgsnis“ atidarymas

Kovo 17 dieną mūsų gimnazijoje buvo atidaryta fotografo iš Latvijos, Daugpilio baltarusių kultūros centro nario Eduardo Litvinovskio fotografijų paroda „Baltarusiškas Daugpilio žvilgsnis“. Parodoje buvo galima pasigrožėti nuotraukomis, kuriose įamžinti baltarusiai, ilgą laiką gyvenantys Daugpilio mieste Latvijoje. Šie įstabūs žmonės myli savo gimtąjį miestą, bet jų širdyse rusena meilė baltarusių kultūrai. Todėl jie nuoširdžiai puoselėja baltarusių tautines tradicijas ir teikia ypatingą reikšmę savo kultūrinio paveldo išsaugojimui.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija