Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Virtualus PROTMŪŠIS K11 su Pauliumi Ambrazevičiumi

Paminėdama Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – mūsų gimnazistų komanda „Skorinukai“: Diana V. (II g), Valerija B. (IV g), Anastasija P. (IV g), Olivija V. (IV g), Daniil O. (IV g), Povilas S. (IV g), dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros organizuotame virtualiame PROTMŪŠYJE K11 su Pauliumi Ambrazevičiumi. Renginio metu mokiniai atsakinėjo į klausimus ne tik apie Kovo 11-ąją, bet ir apie garsius šalies žmones, kultūrą, istoriją, sprendė matematinius uždavinius. Didžiuojamės mūsų komanda, užėmusia 5-ą vietą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija