Projektas „Tautų pėdsakai Vilniuje. Vilnius – tolerancijos miestas“, skirtas Vilniaus miesto 700 metų jubiliejui paminėti

Kovo 9 dieną Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos vokalinis ansamblis „Žavaronački“ dalyvavo Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos projekte „Tautų pėdsakai Vilniuje. Vilnius – tolerancijos miestas“, skirtame Vilniaus miesto 700 metų jubiliejui paminėti. Mokiniai dainavo, susipažino su gimnazijoje kiekviename aukšte įrengtomis „Tautų gatvėmis“, lenkų, žydų, totorių, lietuvių tradicijomis ir papročiais, skanavo tradicinių patiekalų, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Džiaugiamės, kad esame Vilniaus – daugiakultūrinio miesto – dalis.