Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Vilniaus senojo teatro spektaklis „Nuo rimto iki juokingo – vienas žingsnis“

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos mokiniai vasario 28 d. dalyvavo spektaklyje „Nuo rimto iki juokingo – vienas žingsnis“, skirtame paminėti 700-ąsias daugiakultūrinio Vilniaus metines ir palaikyti draugišką Ukrainą. Šis Vilniaus senajame teatre vykęs renginys buvo organizuotas vykdant projektą „Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas daugiakultūrinėje visuomenėje“. Vadovaujami rusų kalbos mokytojos metodininkės Leokadijos M. ir muzikos vyresniosios mokytojos Valentinos K. mūsų I-II klasių gimnazistai atliko dainas ukrainiečių ir baltarusių kalbomis. Džiaugiamės dalyvavę šiame renginyje, nes būtent tokia veikla padeda ugdyti kūrybingą, drąsią ir brandžią jaunųjų menininkų kartą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija