Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Nuotraukų paroda „Tirpstanti tapatybė. Baltarusijos lietuviai“

2023 m. kovo 3 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje įvyko fotografo Klaudijaus Driskiaus personalinės nuotraukų parodos „Tirpstanti tapatybė. Baltarusijos lietuviai“ atidarymas. Ši paroda apie lietuvius, gyvenančius už Lietuvos valstybės sienos – Baltarusijoje. Fotomenininkas Klaudijus Driskius sukūrė charakteringų žmonių portretus, įamžino šeimos šventes, tradicinius amatus, kasdienius darbus. Renginyje dalyvavo Asta Andrijauskienė, Lietuvos Respublikos ambasados Baltarusijos Respublikoje laikinoji reikalų patikėtinė, Alfonsas Augulis, Lietuvos ir Baltarusijos visuomenės veikėjas. Svečiai kalbėjo apie tautinės tapatybės išsaugojimo svarbą, etninės kultūros puoselėjimą. Paroda gimnazijoje veiks iki kovo 15 d.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija