Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Lietuvos valstybės keliu

2023 m. vasario 16 d. mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Vasario 16-osios šventinėje jaunimo eisenoje, skirtoje Vilniaus 700 metų jubiliejui. Iš Šventaragio slėnio, nuo Valdovų rūmų ėjome pro Signatarų namus, Vilniaus rotušę, Didžiojo Vilniaus seimo rūmus iki Rasų kapinių. Rasų kapinėse pagerbėme Vasario 16-osios akto signatarų Jono Basanavičiaus, Mykolo Biržiškos, Jono Vileišio bei Vilniaus baltarusių gimnazijos įkūrėjų Ivano ir Antono Luckevičių kapus.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija