Erasmus+ projektas pagal „Job Shadowing“ veiklą

Įgyvendinant Erasmus+ projektą pagal „Job Shadowing“ veiklą iš Turkijos mokyklų atvykusių pedagogų bei administracijos atstovų grupė 2023 m. vasario 6-10 d. lankėsi Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje. Gimnazijos administracijos atstovai bei pedagogai supažindino svečius su ugdymo įstaigos ilgamete istorija, tradicijomis, kultūriniais įvykiais. Svečiai lankėsi anglų kalbos, matematikos, lietuvių kalbos pamokose, stebėjo pirmos klasės mokinių veiklą integruotoje etikos, dailės ir technologijų pamokoje. Priešmokyklinio ugdymo grupėje kolegos iš Turkijos dalyvavo užsiėmime, kurio metu mokytoja Kristina naudodama paprastus, kasdienius produktus pademonstravo vaikams, kaip gimsta drugelis. Projekto dalyviams taip pat buvo pristatytos gimnazijoje vykdomos aplinkosaugos veiklos, prevencinės programos, ugdymo procese naudojamos skaitmeninės priemonės. Svečiai pristatė savo ugdymo įstaigas, dalijosi darbo patirtimi ir įžvalgomis.

Toks bendradarbiavimas padeda geriau suvokti įvairių pasaulio šalių ugdymo sistemos panašumus bei skirtumus, leidžia pasidalyti gerąja patirtimi, įveiklinti naujai įgytą vertingą patirtį.