Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Pradinukų kelionė po Vilniaus istorines vietas

Sausio 27 d. mūsų gimnazijos 1-2 klasių mokiniai praleido aktyviai dalyvaudami edukacinėje programoje Vilniaus gynybinės sienos bastėjos muziejuje. Jie išgirdo atsakymus į daugybę neįtikėtinų klausimų – nuo ko XVI a. gynėsi lietuviai statydami Vilniaus gynybinę sieną, kiek bokštų ir vartų turėjusi siena, kokiomis spynomis rakindavo vartus ir kur bastėjoje buvo paslėpti lobiai? Ar iš tikrųjų Bastėjos kalno oloje gyvenusi siaubinga pabaisa, kuri priversdavo visus, prieš šimtmečius čia gyvenusius vilniečius, drebėti iš baimės? Šitos ir daug kitų 700 metų jubiliejų švenčiančio Vilniaus paslapčių įkvėpė mokinius surengti ekskursiją po miestą. Jos metu pradinukai Gimnazijos dienos, minimos vasario 1 d., išvakarėse lankėsi vietoje, kur mokėsi pirmieji Vilniaus baltarusių gimnazijos mokiniai.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija