Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Dėlionės iššūkis „Gedimino laiškas“

2023 m. sausio 25 d. Vilnius švenčia savo 700-ąjį jubiliejų! Šia proga mūsų gimnazijos mokiniai apsilankė Karoliniškių bibliotekoje, kad įveiktų dėlionės iššūkį „Gedimino laiškas“. Jie sužinojo, kad 1323 m. sausio 25 d. Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas parašė laišką Liubeko, Brėmeno, Magdeburgo, Kelno ir kitų miestų piliečiams, kviesdamas juos atvykti į Vilnių. Greičiausiai dėlionę surinko 5 B kl. mokiniai, nuo jų nedaug atsiliko ir 5 A, 7 A, 8 kl. gimnazistai.

Džiugu, kad mokiniai turėjo galimybę susipažinti su biblioteka, skaitykla, knygų fondu, kad diena buvo pilna įspūdžių, kūrybingų minčių ir teigiamų emocijų.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija