Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

2022-ieji – Pranciškaus Skorinos metai

2022-ieji metai Seimo buvo paskelbti Pranciškaus Skorinos metais. Šiemet sukako 500 metų, kai Vilniuje buvo įkurta pirmoji Rytų Europoje spaustuvė ir išspausdinta pirmoji knyga LDK – P. Skorinos „Mažoji kelionių knygelė“. Ta proga gruodžio 14 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje įvyko paskutiniai šiai reikšmingai sukakčiai paminėti skirti renginiai – meninio skaitymo konkursas „Kūrybinė skoriniana“, protmūšis „Pranciškus Skorina. Pasaulio žmogus“, filmo „Skorinos sodas“ peržiūra. Nors P. Skorinos metai eina į pabaigą, mūsų gimnazija ir toliau tęs gražią pažintį su šio žymaus knygų spausdinimo LDK pradininko, Atgimimo epochos filosofo, mokslininko, švietėjo ir humanisto paveldu.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija