Gerbiami mūsų bendruomenės nariai!

Artėja gražiausios metų šventės, stebuklų išsipildymo metas. Šiuo laikotarpiu mes sveikiname vieni kitus, keičiamės su artimaisiais ir draugais dovanomis. Daugelio mūsų namuose gyvena ir keturkojų draugų. Bet ar susimąstome, kad mieste yra beglobių šuniukų, kačiukų, kuriems taip pat reikalinga mūsų pagalba?

Kviečiame visus norinčius prisidėti prie prasmingos Kalėdinės paramos akcijos „Padėk beglobiams!“. Prisidėti prie gerų darbų ir padėti galite paaukodami beglobiams gyvūnams priežiūros reikmenų, maisto bei kitų daiktų (sąrašas pridedamas). Visus aukojamus daiktus galima atnešti į 4A klasę. Maistas ir daiktai bus renkami iki gruodžio 20 d., vėliau juos pristatysime į SOS gyvūnų prieglaudą.

Prisijungti prie šios gražios iniciatyvos kviečia mūsų gimnazijos 4A klasės mokiniai.