Partizanų dainų festivalis „Laisvės kelias“

2022 m. lapkričio 24 d. Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje vyko XII-tasis Partizanų dainų festivalis, kurį organizavo Druskininkų „Atgimimo“ mokykla ir Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejus. Festivalio tikslas – išsaugoti ir puoselėti 1944-1953 metais vykusio partizaninio karo laikų kultūrinį paveldą, geriau pažinti ir suprasti naujausių laikų Lietuvos istoriją, ugdyti jaunimo patriotiškumą ir tautiškumą. Renginyje dalyvavo neabejingi istorinės atminties puoselėjimui Lietuvos švietimo įstaigų meno kolektyvai ir solistai. Festivalyje skambėjo ir mūsų gimnazijos ansamblio „Lenok“ atliekama partizanų daina „Ant aukštų kalnelių“.