Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinė pamoka Druskininkuose

2022 m. lapkričio 24 d. 7, 8 ir I g klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje Druskininkuose „Sūri pamoka“, kurią vedė menininkai Aušra ir Tauras Česnulevičiai. Edukacijos metu mokiniai sužinojo, iš kur kilo Druskininkų pavadinimas, kaip įsikūrė kurortas. Praktinėje edukacinės pamokos dalyje mokėsi dirbti su druska, patys formavo, lipdė unikalius druskos kūrinius. Druskos studijoje vaikai rado ne tik druskos, bet ir patyrė tikrą kūrybos džiaugsmą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija