Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

„Šnarantys knygučių puslapiai“

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos mokiniai š. m. lapkričio 16 d. dalyvavo netradicinėje pamokoje „Šnarantys knygučių puslapiai“, skirtoje Pranciškaus Skorinos metams paminėti. Kūrybinį užsiėmimą vedė dailininkė, pasakų vaikams rašytoja, knygų iliustratorė Sigutė Ach. Viešnia su vaikais kalbėjosi apie knygos kelią – nuo sukurto teksto iki sudėtingos popierinės konstrukcijos. Kūrėja pasakojo apie žodžių svarbą bei didžiulę dovaną, kurią nuo gimimo turi kiekvienas žmogus, vaizduotę. Pasitelkę kūrybines galias, mokiniai pasigamino savo pirmąją knygelę, turinčią visas būtiniausias dalis: viršelį, priešlapius, lankus.

Smagiai dirbant laikas praėjo nepastebimai. Kiekvienas turėjo progą išlaisvinti fantaziją ir kūrybiškumą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija