Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinė pažintinė kelionė į Europos parką

2022 m. spalio 31 d. - lapkričio 5 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos 5-8 ir I-IV klasių mokiniai kartu su mokytojomis Lina G. ir Jelena Z. vyko į įsimintiną edukacinę pažintinę kelionę į Europos parką. Jos metu dalyviai aplankė Lodzės zoologijos sodą, Gdynės mokslo centrą „Experyment“, turistų pamėgtą nepakartojamą Saksonijos Šveicariją, rytų Prancūzijoje esantį Strasbūro miestą ir Auksinę Prahą. Visi dalyviai liko sužavėti nuostabaus kraštovaizdžio, kvapą gniaužiančių atrakcionų ir patyrė neišdildomų įspūdžių.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija