Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Europos mokyklų sporto diena

2022 m. spalio 30 d. tradiciškai yra minima Europos mokyklų sporto diena. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenės nariai taip pat prisijungė prie šio gražaus ir prasmingo minėjimo dalyvaudami tarptautiniame projekte „Europos mokyklų sporto diena“.

Projekto vykdymą koordinavo gimnazijos administracija, o jį organizavo fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Lina G., priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulytė“ mokytoja Kristina V., pradinio ugdymo mokytojos Jelena Z., Erika J., Volha I., gimnazijos mokinių taryba. Iš viso šiame projekte dalyvavo net 250 entuziastingai nusiteikusių Pranciškaus Skorinos gimnazijos narių.

Šiai dienai paminėti visą savaitę buvo organizuojami įvairūs sporto renginiai - draugiškos estafetės „Judesys kitaip“, aktyviosios pertraukos „Judame kartu muzikos ritmu“, Solidarumo bėgimas, Pasaulinės širdies dienos minėjimas ir daug kitų sporto žaidimų. Dėkojame visiems projekte dalyvavusiems gimnazijos bendruomenės nariams už aktyvumą, rūpinimąsi savo sveikata ir puikią nuotaiką užsiėmimų metu!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija