Trečiasis Erasmus+ projekto „Leading Future Minds“ susitikimas Graikijoje

2022 m. rugsėjo 17-25 dienomis Graikijoje, Kavalos mieste, įvyko trečiasis tarptautinio Erasmus+ projekto „Leading Future Minds“ dalyvių susitikimas, kuriame dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Lietuvos, Turkijos, Rumunijos ir Graikijos. Projekto koordinatoriai aptarė tolesnę projekto eigą, planus bei susitikimo rezultatus. Projekto dalyviai susipažino su graikų tradicijomis, kultūra, švietimo sistema, pristatė savo šalis ir mokyklas. Mokiniai dalyvavo robotikos pamokose, kurių metu susipažino su programavimo kalbomis, mikrovaldikliais ir mikrokompiuteriais (Arduino Uno, Raspberry Pi ir kitais) bei jų naudojimo galimybėmis praktinėje veikloje. Jie žaidė susipažinimo žaidimus, apžiūrėjo mokyklos klases ir įvairias laboratorijas, aplankė miesto merą, keliavo po muziejus, dalyvavo edukacinėse ekskursijose.

Paskutinis projekto dalyvių susitikimas vyks 2023 metų gegužę Rumunijoje.