Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Projektas „Tautų pėdsakai Vilniuje. Vilnius – tolerancijos miestas“

2022 m. spalio 21 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi projekto „Tautų pėdsakai Vilniuje. Vilnius – tolerancijos miestas“ dalyviai iš Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos. Susitikimo metu svečiai papasakojo apie projekto svarbą ir vykdomas veiklas, supažindino su įvairių tautų tautiniais kostiumais. Naujoje gimnazijos sporto salėje Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos šokių kolektyvai, vadovaujami šokių mokytojos Anželikos, surengė nuotaikingą pasirodymą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija