Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos mokinių prezidento rinkimai

2022 m. spalio 19 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje vyko mokinių prezidento rinkimai, kuriuose dalyvavo 5-8, I-IV gimnazijos klasių mokiniai. Rinkimų komisija dirbo atsakingai ir paskelbė rezultatus: 65 proc. balsų surinko II gimnazijos klasės mokinė Oksana Prichožaja. Sveikiname naująją Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos mokinių prezidentę, linkime naujų idėjų ir sėkmingo jų įgyvendinimo.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija