Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Tarptautinis jaunųjų tyrinėtojų konkursas „Mūsų palikimas“

Įgyvendinant Europos Sąjungos finansuojamą projektą ENI-LLB-0-249 pagal Europos kaimynystės priemonę, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija organizavo tarptautinį jaunųjų tyrinėtojų konkursą „Mūsų palikimas“. Konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi etnokultūra, ugdyti pagarbą iš kartos į kartą paveldėtoms vertybėms, atskleisti mokinių praktinės veiklos ir kūrybinius gebėjimus. Renginys vyko keliais etapais (nuotoliniu būdu): 2020 m. gruodžio 16 d. savo darbus pristatė 8-11 klasių mokiniai, 2021 m. kovo 25 d. – 3-7 klasių mokiniai.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams už puikius rezultatus ir mokytojams už nuoširdų darbą ruošiant mokinius. Nekantriai laukiame palankios epidemiologinės situacijos, kada galėsime susitikti ir įteikti padėkas, diplomus bei atminimo dovanas.

Šį straipsnį iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Už jo turinį atsako tik Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad straipsnis atspindi Europos Sąjungos poziciją.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija