Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Mokslo ir žinių diena

2022 m. rugsėjo 1-oji Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenei – ypatinga diena. Mokiniai, mokytojai, tėveliai susirinko ne tik į Mokslo ir žinių dienos šventę, bet ir į naujo gimnazijos priestato atidarymą. Naujame pastate yra modernūs mokomieji kabinetai, kuriuose mokysis gimnazistai, valgykla ir erdvi sporto salė, kurios visi laukė net 27 metus. Tikime, kad nauja, šiuolaikiška aplinka paskatins dar labiau tobulėti, mokytis, kaupti žinias ir jomis dalytis.

Sėkmingų, kūrybingų ir prasmingų naujų mokslo metų!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija