Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Antrasis Erasmus+ projekto „Leading Future Minds“ susitikimas Lietuvoje

2022 m. liepos 13-19 dienomis Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje įvyko antrasis tarptautinio Erasmus+ projekto „Leading Future Minds“ dalyvių susitikimas, kuriame dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Lietuvos, Rumunijos, Turkijos ir Graikijos. Projekto koordinatoriai aptarė susitikimo rezultatus ir tolesnę projekto eigą. Projekto dalyviai susipažino su gimnazija, lietuviškomis ir baltarusiškomis tradicijomis bei pristatė savo mokyklas.

Svečiai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime, Vilniaus universitete, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Vilniaus senamiestyje, Trakų pilyje, dalyvavo įvairiose edukacinėse programose. Lietuvos Respublikos Seime jie susitiko su Seimo nariu Emanueliu Zingeriu, kuris papasakojo apie dabartinę Lietuvos politiką.

Kitas susitikimas vyks rugsėjo mėnesį Graikijoje.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija