Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Vasara prasideda gražia ir labai reikšminga švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ta proga birželio 1 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje vyko renginys „Jums, vaikai, pirmoji vasaros diena“. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai gimnazijos kieme žaidė, sportavo, piešė kreidelėmis, pūtė muilo burbulus, šoko ir dainavo. Visi linksmai ir smagiai pasitiko vasarą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija