Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Šypsenėlė 2022“

Informuojame, kad Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija pateikė paraišką Vaikų vasaros poilsio programų atrankos ir finansavimo konkursui mokinių dieninės vasaros poilsio stovyklos finansavimui gauti. Konkurso organizatorė – Vilniaus miesto savivaldybė. Planuojama dieninė bendrojo profilio stovykla „Šypsenėlė 2022“ birželio 10-23 dienomis. Stovyklos metu bus vykdomos įvairios užimtumo veiklos, kurios skatins vaikų kūrybiškumą, saviraišką, aktyvų laisvalaikį, sveiką gyvenimo būdą. Plačiau apie stovyklos organizavimą ir veiklą informuosime, kai bus paskelbti konkurso rezultatai.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija