Pasaulinė maisto diena

Minint Pasaulinę maisto dieną, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje spalio 14 d. vyko tradicinė šventė, kurios tikslas – sveikos mitybos propagavimas. Šiai dienai 5 – 8 klasių mokiniai ruošėsi iš anksto: rinko sveikuoliškų patiekalų receptus, kaupė medžiagą sveikos mitybos tema, piešė plakatus "Vaisiai ir daržovės – sveikas maistas". Šventėje vaikai pristatė savo paruoštus sveikuoliškus valgius, pasakojo apie jų naudą organizmui. Po to vyko patiekalų degustacija. Mokiniai žaidė įvairius žaidimus, minė mįsles apie vaisius ir daržoves.

Renginys buvo labai įdomus: vaikai sužinojo daug naudingų dalykų ir nusprendė, kad sveikai gyventi gali būti smagu!!!