Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Folkloro festivalis „Mūsų paveldas“

Įgyvendinant Europos Sąjungos finansuojamą projektą ENI-LLB-0-249 pagal Europos kaimynystės priemonę, 2020 m. sausio 31 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija organizavo tarptautinį vaikų folkloro festivalį „Mūsų paveldas“. Jame dalyvavo Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos ansamblis „Siena“ ir tautinių šokių kolektyvas „Linelis“, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos meno kolektyvai „Žavaronački“ („Vieversėliai“) ir „Lianok“ („Linelis“), projekto partnerių mokinių meno kolektyvai. Festivalio žiūrovai klausėsi skambių dainų, nuotaikingų orkestro melodijų, o jauniesiems šokėjams negailėjo plojimų.

Dėkojame visiems už šypsenas, gerą nuotaiką ir prasmingą laiką!

Šį straipsnį iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Už jo turinį atsako tik Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad straipsnis atspindi Europos Sąjungos poziciją.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija