Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Paroda, skirta M. K. Oginskio 250-osioms gimimo metinėms

Gimnazijoje spalio 19 d., skambant garsiojo polonezo "Atsisveikinimas su Tėvyne" garsams, atidaryta paroda „Sugrįžimo polonezai“ (iš Baltarusijos Respublikos valstybinio teatro ir muzikos kultūros istorijos muziejaus fondų ), skirta diplomato, visuomenės veikėjo, kompozitoriaus M. K. Oginskio 250-osioms gimimo metinėms. Parodoje eksponuojami M. K. Oginskio archyviniai dokumentai, kurie nuo 1833 metų yra saugomi Rusijos archyvo senoviniuose aktuose.

Renginio organizatoriai – Baltarusijos Respublikos ambasada Lietuvos Respublikoje. Paroda veiks iki 2015 m. spalio 26 d.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija