"Tyrėjų naktis"

Rugsėjo 23 d. gimnazijoje vyko tradicinis renginys "Tyrėjų naktis". Jame dalyvavo I, II, IV gimn. klasių mokiniai, kurie atliko įvairius eksperimentus, projektinius darbus: tyrė dirvožemį, kerpes prie gimnazijos esančiame miškelyje, tyrinėjo daiktus skirtingais didinimo prietaisais ir kt. Mokantis biologijos, chemijos, fizikos, geografijos ar kitų dalykų reikia suprasti ir išmokti daug sudėtingų sąvokų. Mokiniai, atlikdami tyrimus, turi galimybę geriau suprasti juos supančią aplinką bei įvairius reiškinius. Todėl daugelis, atėję į renginį tik pasižiūrėti, kitais metais patys tampa "Tyrėjų nakties" dalyviais.