Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

ES projekto ENI-LLB-0-249 administracinis susitikimas

Įgyvendinant Europos Sąjungos finansuojamą projektą ENI-LLB-0-249 pagal Europos kaimynystės priemonę, 2020 m. balandžio 30 d. „Zoom“ platformoje vyko projekto partnerių administracinių grupių vaizdo konferencija. Jos metu buvo aptarti mokinių konferencijos, vyksiančios gegužės mėnesį, organizavimo klausimai. Partneriai kalbėjo apie projekto pažangos ataskaitos rengimą, aptarė einamuosius klausimus, suderino artimiausių renginių ir susitikimų datas.

Šį straipsnį iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Už jo turinį atsako tik Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad straipsnis atspindi Europos Sąjungos poziciją.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija