Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Nacionalinio konkurso rezultatai

Lapkričio 20 d. gimnazijos 8, I - II g. klasių mokiniai dalyvavo Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse, kuriame mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias. Konkurso tikslas - paskatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų, matematikos, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, populiarinti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis. Gruodžio 16 d. paskelbti konkurso rezultatai.

Geriausių rezultatų mūsų gimnazijoje pasiekė:

  • Maksimilian Grasevič – II g. klasė
  • Karolina Savicka – I g. klasė
  • Nikita Aleksejenkov – 8 klasė

Konkurso laimėtojai apdovanoti diplomais, pasirašytais Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės. Sveikiname!

Plačiau nec.lt