Piešinių konkursas

Š.m. lapkričio mėn. mūsų gimnazijos 2 klasės mokiniai dalyvavo VšĮ Trakų švietimo centro skelbtame piešinių konkurse „Aš ir mano draugai – gerbiame kitus ir esame pakantūs kitaip mąstantiems“. Šio konkurso tikslas - ugdyti Vilniaus regiono mokymo įstaigų su skirtingomis mokomosiomis kalbomis mokinių toleranciją vieni kitiems per bendrą veiklą, skatinančią etninės kultūros savitumo puoselėjimą.

Pirmasis etapas, skirtas Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti, kuri minima lapkričio 16 d., vyko mokykloje. Buvo atrinkti 4 geriausi piešiniai (Alinos Baranovskajos, Daniilo Novikevičiaus, Arturo Stavpniuko, Aleksos Voiniuš) ir išsiųsti konkurso organizatoriams.

Antrasis etapas, skirtas Tarptautinei žmogaus teisių dienai, kuri minima gruodžio 10 d., vyko Trakuose, Trasalio konferencijų centre, kuriame dalyvavo 2 klasės mokiniai ir jų mokytoja Jelena Zabelskaja. Baigiamojo renginio metu buvo apdovanoti konkurso nugalėtojai.

SVEIKINAME MŪSŲ GIMNAZIJOS 2 KLASĖS MOKINĘ ALINĄ BARANOVSKĄJĄ, UŽĖMUSIĄ 1-ĄJĄ VIETĄ!

Po apdovanojimo mokiniai dalyvavo edukacinėje kibinų kepimo programoje. Visi vaikai į mokyklą grįžo laimingi, kupini pačių geriausių įspūdžių.