Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Projektas "Skaitymo valandos"

Š.m. rugsėjo – gruodžio mėn. Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininko pavaduotoja Birutė Jonuškaitė pakvietė Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos mokinius ir mokytojus dalyvauti projekte "Skaitymo valandos". Projekto metu žymūs Lietuvos kūrėjai gimnazijoje vedė lietuvių literatūros pamokas: rugsėjo mėn. - poetas Aidas Marčėnas, spalio mėn. – poetė, prozininkė Birutė Marcinkevičiūtė-Mar, lapkričio mėn. - poetė, prozininkė, vertėja Birutė Jonuškaitė.

Gruodžio 9 d. gimnazijos mokiniai buvo pakviesti į projekto „Skaitymo valandos“ baigiamąjį renginį Vilniaus Rašytojų klube. 6 klasės mokinės Darja Antonova (paruošė baltarusių kalbos mokytoja metodininkė Jelena Baziuk) ir Anastasija Jasinskaja (paruošė lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Jūratė Norvaišienė) deklamavo eilėraščius lietuvių ir baltarusių kalbomis. Renginys paliko daug puikių įspūdžių, dalyviai džiaugėsi padėkos raštais ir dovanomis.