Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Projektas "Skaitymo valandos"

Š.m. rugsėjo – gruodžio mėn. Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininko pavaduotoja Birutė Jonuškaitė pakvietė Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos mokinius ir mokytojus dalyvauti projekte "Skaitymo valandos". Projekto metu žymūs Lietuvos kūrėjai gimnazijoje vedė lietuvių literatūros pamokas: rugsėjo mėn. - poetas Aidas Marčėnas, spalio mėn. – poetė, prozininkė Birutė Marcinkevičiūtė-Mar, lapkričio mėn. - poetė, prozininkė, vertėja Birutė Jonuškaitė.

Gruodžio 9 d. gimnazijos mokiniai buvo pakviesti į projekto „Skaitymo valandos“ baigiamąjį renginį Vilniaus Rašytojų klube. 6 klasės mokinės Darja Antonova (paruošė baltarusių kalbos mokytoja metodininkė Jelena Baziuk) ir Anastasija Jasinskaja (paruošė lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Jūratė Norvaišienė) deklamavo eilėraščius lietuvių ir baltarusių kalbomis. Renginys paliko daug puikių įspūdžių, dalyviai džiaugėsi padėkos raštais ir dovanomis.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija