Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Protmūšis "AIDS: geriau žinoti"

Šių metų gruodžio 4 d. mūsų gimnazija prisijungė prie užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro kvietimo paminėti pasaulinę AIDS dieną, organizuojant intelektualinį komandinį žaidimą – protmūšį "AIDS: geriau žinoti". Žaidimas vyko dviem turais. 5 - 8, I gimn., IV gimn. klasių mokiniai susibūrė į komandas, sugalvojo jų pavadinimus ir atliko įvairias užduotis, kūrė informacinius plakatus AIDS tema. Iš viso renginyje dalyvavo 82 žmonės. Klasės už dalyvavimą buvo apdovanotos ULAC padėkos raštais.

Šiuo renginiu buvo siekiama atkreipti mokinių dėmesį į sveikatos svarbą, pagilinti žinias apie ŽIV ir AIDS profilaktiką.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija