Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Susitikimas su rašytoju

2016 m. kovo 1 d. gimnazijoje viešėjo menininkas – dailininkas, fotomenininkas, aitvarų meistras, keliautojas, rašytojas Marius Abramavičius Neboisia. Susitikimo metu jis ne tik trumpai pristatė naujausią, dar leidykla kvepiančią, savo kelionių apybraižų knygą „Iranas – kita Mėnulio pusė“, bet ir daug papasakojo apie jau ne pirmą savo kelionę po Iraną: gamtą, papročius, istoriją ir kt. Svečias nuoširdžiai bendravo su mokiniais, kurie uždavė jam klausimų, mielai atsakė į juos. Bendraujant valanda prabėgo kaip akimirka. Susitikimo pabaigoje M. Abramavičius pasirašė gimnazijos svečių knygoje, o savo naujausioje knygoje tarsi dovaną dar paliko autografą. Gimnazijos direktorė Diana Stachnovič padėkojo svečiui už įdomų, turiningą susitikimą ir įteikė mokinių kūrybos knygelę „Vilnius vaikų akimis“.