Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Susitikimas su rašytoju

2016 m. kovo 1 d. gimnazijoje viešėjo menininkas – dailininkas, fotomenininkas, aitvarų meistras, keliautojas, rašytojas Marius Abramavičius Neboisia. Susitikimo metu jis ne tik trumpai pristatė naujausią, dar leidykla kvepiančią, savo kelionių apybraižų knygą „Iranas – kita Mėnulio pusė“, bet ir daug papasakojo apie jau ne pirmą savo kelionę po Iraną: gamtą, papročius, istoriją ir kt. Svečias nuoširdžiai bendravo su mokiniais, kurie uždavė jam klausimų, mielai atsakė į juos. Bendraujant valanda prabėgo kaip akimirka. Susitikimo pabaigoje M. Abramavičius pasirašė gimnazijos svečių knygoje, o savo naujausioje knygoje tarsi dovaną dar paliko autografą. Gimnazijos direktorė Diana Stachnovič padėkojo svečiui už įdomų, turiningą susitikimą ir įteikė mokinių kūrybos knygelę „Vilnius vaikų akimis“.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija