Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Tarptautinė gamtos mokslų konferencija „Ekologija ir mes“

2016 m. balandžio 28 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje organizuojama tarptautinė bendrojo lavinimo mokyklų 9–12 (gimnazijų I–IV) klasių mokinių gamtos mokslų konferencija „Ekologija ir mes“, skirta Černobylio atominės elektrinės branduolinės avarijos 30 metų sukakčiai paminėti. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis gamtos mokslais, formuoti mokslinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius, ugdyti ekologinę kultūrą. Konferencijoje gali dalyvauti Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 9–12 (gimnazijų I–IV) klasių mokiniai ir mokiniai iš Baltarusijos Respublikos (mokyklos – gimnazijos partnerės: Gardino miesto gimnazija, Lydos 4-oji vidurinė mokykla, Ašmenos 2-oji vidurinė mokykla, Minsko 48-oji vidurinė mokykla, Minsko gimnazija Nr.35 ir kt.).

Konferencijos organizatoriai: Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija, Gudų mokyklos draugija.

Konferencijos nuostatai