Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Etnokultūrinė stovykla Lydoje

Įgyvendinant tarptautinį Europos Sąjungos finansuojamą projektą ENI-LLB-0-249 pagal Europos kaimynystės priemonę š.m. rugpjūčio 15-24 d. pirmą kartą vyko 10 dienų etnokultūrinė stovykla. Joje dalyvavo po penkiolika projekto partnerių ugdymo įstaigų mokinių. Stovyklos metu vaikai susipažino su apylinkių istorija, dalyvavo žygyje, lankėsi ekstremalių situacijų operacijų centre, pasidalijo žiniomis apie savo šalių istoriją ir kultūrą. Mokiniai puikiai sutarė, mokėsi ir mokė kitus. Jie grįžo namo kupini malonių įspūdžių ir šiltų prisiminimų. Kitų metų vasarą stovyklos dalyviai tikisi vėl susitikti, bet šį kartą jau Vilniuje.

Šį straipsnį iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Už jo turinį atsako tik Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad straipsnis atspindi Europos Sąjungos poziciją.