Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Ekskursija į Varšuvą

Kelionės - puikus laisvalaikio leidimo būdas. Dar žiemą pradėjome planuoti kelionę į Varšuvą, nes kilo mintis aplankyti M. Koperniko mokslo pažinimo centrą. Balandžio 23-24 dienomis 46 mokinių ir 6 mokytojų grupė leidosi į nuotaikingą kelionę Varšuvos link. Pirmąją dieną aplankėme Varšuvos senamiestį, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą: Karalių pilį ir aikštę, Karaliaus Zigmanto III koloną, Šv. Jono katedrą, senamiesčio Turgaus aikštę ir paminklą Varšuvos simboliui – Undinei, Barbakano gynybinę sieną. Pakilome į Kultūros ir mokslo rūmų 34 aukštą, iš kur atsiveria viso miesto panorama, zoologijos sodą. Antrąją kelionės dieną aplankėme M. Koperniko mokslo centrą, kuriame turėjome galimybę kelias valandas savarankiškai domėtis dabartiniais įvairių mokslo sričių pasiekimais, kur eksponatai pristatomi trimatėje erdvėje, vaikšto kalbantys robotai, prietaisas nupiešia tavo portretą, muzikos instrumentai patys groja, vos juos palietus ir t.t.

Kelionės įspūdžiai ilgam liks mokinių ir mokytojų atmintyje, nes viskas buvo nauja, įdomu, svarbu, žavu.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija